sobota, 2 czerwca 2012

Hello, lovers.

Hej!
Chciałam napisać krótki wstępik, opis tego, co tutaj będę zamieszczać. Jak na razie mam pomysł na kilka jednopartów, one-shot'ów, jak zwał tak zwał. Przypuszczam, że pierwszy pojawi się niedługo, być może jeszcze dziś (sobota, 2.06), ewentualnie jutro. Od razu mówię, że raczej będzie długi. I mogę zdradzić, że o Larry'm. Jakoś mnie tak natchnęło.
No ale! Prócz takich krótkich historii, zapewne pokaże się tu też kilka imagine'ów. Może jakieś pierdoły inne też? Nie wiem, możliwe.
Może Wam coś opowiedzieć o sobie? Jak chcesz, to przeczytaj, jak nie - nie naciskam.
Jestem zwykłą, ale trochę dziwną, nastolatką, w końcu mam dopiero piętnaście lat. Pewnie większość osób gdyby mnie zobaczyła, nazwałaby mnie hipsterem, bo jakoś zawsze się wyróżniam. Po prostu lubię przerabiać stare ubrania, buty i inne tego typu rzeczy. Ach, no tak! Moje imię, ehmm, nie lubię jego i wolę jak ktoś się zwraca do mnie Giovi (Dżjowi, napiszę jak się czyta, bo raczej zawsze nikt nie wie xD). Jest to skrót od portugalskiej odmiany mojego prawdziwego. Jak ładnie poprosicie, może Wam podam, ale i tak sądzę, że nikt tego nie przeczyta, więc luuzik. Lubię pisać, piszę ciągle, a czy mi to dobrze wychodzi, sami ocenicie. Niektóre rzeczy przeżywam jak mrówka okres, ale no cóż, jestem dziewczyną, tak? My chyba wszystkie jesteśmy takie emocjonalne. Mogę Wam się nawet pochwalić uwagą z lekcji biologii. Dostałam ją, ponieważ w zeszycie napisałam "Nawet najstarsi górale nie znają przyczyny tej choroby o.O" w odpowiedzi o przyczynę padaczki, no chyba chodziło o padaczkę. I nawet tłumaczenia, że w książce nic nie napisali na ten temat, nie pomogły. Przynajmniej miałam ubaw. Dobra, to chyba tyle ciekawostek.
W takim razie: do przeczytania pierwszego jednopartu "Rola Życia".


3 komentarze:

 1. JEST ! PIERWSZA ! Asiu , ja będę czytać. I czytałam już początek , WIĘC dodawaj szybko :) <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Asiaa, dlaczego nie lubisz tego imienia ? ;3
  Tamten fragment zapowiadał się świetnie, więc nie mogę się doczekać całego 3 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super się zapowiada , uwielbiam tw blogi <3

  OdpowiedzUsuń